Optimal dog hydina 10kg

Novinka
Cena s DPH:
19,00 €
Cena bez DPH:
15,83 €
Doba dodania:
tovar na sklade
Obj. čislo:
530

Optimal dog hydina 10kg

Optimal dog granule pre psov

Optimal Dog - kuracie 10 kg - Kompletné krmivo pre psov s normálnou záťažou s prídavkom kuracieho mäsa - Je kompletné krmivo pre psov. Krmivo je vyrobené z ľahko stráviteľných komponentov, ktoré sú špeciálne vybrané pre potreby vašich psov. V tomto výrobku sú v optimálnom pomere vyvážené prírodné minerálne látky a vitamíny, bielkoviny, uhľohydráty, živočíšne tuky a rastlinné oleje. Optimal Dog spĺňa všetky nároky a požiadavky vo výžive psov. Pri spracovaní je používaná špičková extrúznej technológie americkej výroby, preto je krmivo vysoko využiteľné a ľahko stráviteľné. Neobsahuje sóju.

Zloženie: obilniny, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, tuky a oleje, minerálne látky, oxid meďnatý (CuO), vitamíny A, D3, E. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, ochucovadlá, farbivá.
Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, prípadne preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.
Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.
Navrch stránky