Arpalit NEO 150ml.- mechanický rozprašovač

Cena s DPH:
5,30 €
Cena bez DPH:
4,42 €
Doba dodania:
tovar je na sklade
Obj. čislo:
431

Arpalit NEO 150ml.- mechanický rozprašovač

Arpalit NEO , mechanický rozprašovač.

Hlavnými insekticídnými látkami sú permetrín a FENOXYKARB. Pri pravidelnom používaní prípravkov ARPALIT Neo ochránite svojho miláčika nielen pred blchami, kliešťami a pred ich vývojovými štádiami, ale aj pred zákernými ochoreniami typu lymfská borelióza a kliešťová encephalitida. Zároveň tieto prípravky pôsobia preventívne proti vzniku alergie na blšie uhryznutia. Forma spreja je pre svoju jednoduchú aplikáciu vhodná predovšetkým pre veľké zvieratá a ich príbytky. Aplikačná forma je vhodná tiež pre hubenie parazitov u malých druhov živočíchov, ako sú vtáky.Ošetrenie malých druhov zvierat vykonajte v uzavretom priestore, napríklad v zaváracej fľaši alebo v klietke prikrytej uterákom. Aplikujte zo vzdialenosti 15-20 cm do priestoru nad zvieraťom a nechajte kvapky zvoľna dopadnúť na srsť alebo perie zvieraťa. Po rozptýlení kvapiek zviera z uzavretého priestoru vyberte alebo odstráňte pokrývku nad priestorom (nie dlhšie ako 15 sek.). Ľahkým masírovaním srsti alebo peria dopravte prípravok na pokožku zvieraťa.
Do suchej srsti nastriekajte dostatočné množstvo arpalitu zo vzdialenosti 15 – 20 cm. od povrchu tela. Srsť prečešte hrebeňom, kefou alebo premasírujte rukou, aby prípravok prestúpil až na kožu. Po ošetrení zvieratá 48 nekúpte . Ošetrenie môžete po 1 týždni opakovať.
"Nie je vhodný pre mačky! Nepodávajte chorým alebo alergickým zvieratám ani zvieratám v laktácii." Tento výrobok si môžete nakúpiť i v našej kamennej predajni A chov s.r.o. v Suchej Nad Parnou.

Fotogaléria k produktu Arpalit NEO 150ml.- mechanický rozprašovač

Navrch stránky